Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Serko

Продавам i5 4570s

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
2.500 ден.
Истекува

Опис

Информации

Автор
Serko
Поднесена
Последна промена
Прегледи
546

Повеќе огласи од Serko

На врв Дно