Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Spamalot

Продавам i5-3570K

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
2.800 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам процесор i5-3570K, во исправна состојба.
Цена 2800 ден.

Информации

Автор
Spamalot
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
303

Повеќе огласи од Spamalot

На врв Дно