Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
menansali

Продавам HyperX Cloud II со гаранција

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
3.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://setec.mk/index.php?route=product/product&product_id=26337
Здраво се продава многу малце користен HyperX Cloud II слушалки купен од сетек и има гаранција до 16.01.2025 во топ состојба.
Слушалките доаѓаат со сите додатоци кутија све.
цена: 3500 ден
контакт број: 071585007

347582389_133707396391312_5730553298667905970_n (1).jpg

Информации

Автор
menansali
Поднесена
Последна промена
Прегледи
159

Повеќе огласи од menansali

На врв Дно