Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
despotovikj

Продавам Huawei P30 Pro Breathing Crystal

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
12.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Здраво,

Продавам Huawei P30 Pro, фул пакување со оргинална кутија и полнач.

Телефонот е купен на 24.07.2020 од Сетек, нема преостаната гаранција.телефонот е во добра состојба со некој ситни гребаници на лајсните од маската + од десна страна е под одлепено задното стакло,ќе видите на сликата (не пречи воопшто при користење).

Телефонот си работи одлично, го користам како втор телефон.

Информации

Автор
despotovikj
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
323

Повеќе огласи од despotovikj

На врв Дно