Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Bozoo

Продавам HP 250 Gen10 i3 1315U Лаптоп

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
18.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Лаптопот е нов , неупотребуван отворен и изваден од кутија само да се тестира дали работи.Купен е од Телеком со писмена гаранција од 03.07.2024 .

I3 1315U
8GB DDR4 3200mhz ( 1 Slot free) max 32GB supported
512GB NVME
15.6 IPS Panel

ЦЕНА : 18.000 денари.

Информации

Автор
Bozoo
Поднесена
Последна промена
Прегледи
88

Повеќе огласи од Bozoo

На врв Дно