Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
goce03

Продавам HDD 3TB Toshiba P300

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
3.800 ден.
Истекува

Опис

Информации

Автор
goce03
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
231

Повеќе огласи од goce03

На врв Дно