Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Pane24

Prodavam graficki 3060 12gb.

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
300 €
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Se prodavaat 6 graficki 3060 12gb.

-5 x Msi Ventus 3060 12gb komplet so kutija i garancija od skoro 1.5 godina.
Kupeni se vo Maj 2022 i koristeni za mining toj period. Cena fiksna 300e.

-1 x asus dual 3060 12gb , so eden ukocen kuler i bez garancija.
Sleduva so originalnata kutija. Cena fiksna 250e.

Patem mislam deka ovoa vi se najjrealnite ceni u cel forum i oglasnici.
Ke zamolam bez offtopici i komentiranja. Toj sto saka da kupe neka pise u poraka.

Информации

Автор
Pane24
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
1592

Повеќе огласи од Pane24

На врв Дно