Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
borcep

Продавам графички XFX RX580 8GB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
4.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.xfxforce.com/gpus/amd-radeon-tm-rx-580-gts-xxx-edition-8gb-4
Продавам неколку парчиња графички XFX RX580 со 8GB, купени се во 2021, користени за копање, одлична состојба на падови и вентилатори. Локација Скопје, карго праќам на ваша одговорност. Тестови и информации во приватна порака.
  • Ми се допаѓа
Реакции: bristlebac

Информации

Автор
borcep
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
401

Повеќе огласи од borcep

На врв Дно