Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
no_retreat

Продавам графички Rx 580 8GB XFX GTS xxx

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
4.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам Графичка карта Rx 580 8GB XFX GTS xxx,
Одлично зачувана, исчистена и сменета паста Arctic MX5
Тестирана на Фурмарк на Максимум Усаге на Меморија, рам и јадро, без ниту еден најмал проблем

- unnamed

Цена 4000ден фиксна,
може испорака по карго на ваш трошок
контакт: Вибер 077 638 126

Информации

Автор
no_retreat
Поднесена
Последна промена
Прегледи
265

Повеќе огласи од no_retreat

На врв Дно