Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
borcep

Продадено Продавам графичка ZOTAC RTX3070ti

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
19.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://youtu.be/pibyf5WFKtk
Продавам графичка картичка ZOTAC RTX 3070ti во одлична состојба, многу малку користена, со фул пакување без гаранција, донесена од странство пред неколку месеци. Повеќе информации во порака, тестови по желба. Карго може на ваша одговорност, за замени не сум заинтересиран. Температурите во игра се 70целз макс на јадро со скоро 70% фанови, си бара ундерволт. Без резервации, краток гејмплај на BF2042
View: https://www.youtube.com/watch?v=9HIIm7gKqTY

Информации

Автор
borcep
Поднесена
Последна промена
Прегледи
313

Повеќе огласи од borcep

На врв Дно