Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
borcep

Продадено Продавам графичка Nvidia Palit RTX 2060 super 8GB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
6.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.palit.com/palit/vgapro.php?id=3338&lang=en
Продавам половна одлично сочувана графичка картичка Nvidia Palit RTX 2060 Super 8GB, тест по желба, фурмарк во прилог. Не праќам по карго и не сакам замени, локација Скопје. Повеќе информации во порака.

Информации

Автор
borcep
Поднесена
Последна промена
Прегледи
257

Повеќе огласи од borcep

На врв Дно