Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
borcep

Продавам графичка Nvidia MSI 1650 4GB DDR5

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
4.500 ден.
Истекува

Опис

Продавам графичка 1650, користена, истечена гаранција. Исправна, солидна за игри. Еден 6 пински конектор, мала потрошувачка. Не сакам замени и не праќам по карго.

Информации

Автор
borcep
Поднесена
Последна промена
Прегледи
404

Повеќе огласи од borcep

На врв Дно