Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Anungunrama

Продавам Asus Turbo 3070, PSU, и монитор

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Ги продавам следниве делови:

1. Asus Turbo 3070 - земена од Пане, работи перфектно, нема проблем со температури - 18,000 ден.
2. PSU Gigabyte DN650 - 650 W - 1,500 ден.
3. Монитор AOC 24G1WG4 Full HD, 144 Hz - користен 2 години во непушачка просторија, работи супер - 6,000 den.

Преферирам некој да ги земе сите три, тогаш ќе има и попуст, aма може и одделно.

Информации

Автор
Anungunrama
Поднесена
Последна промена
Прегледи
442

Повеќе огласи од Anungunrama

На врв Дно