Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
dangthe

Продавам Gigabyte 2070 Super Gaming OC

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
15.000 ден.
Истекува

Опис

Продавам Gigabyte 2070 Super Gaming OC графичка, користена за лајт гејминг. Купена е од господинот @gOJDO , во беспрекорна состојба. Гаранција нема, барем јас не можам да најдам лист кај себе, не се сеќавам точно кога е купена.

Цена: 15000 денари.

Информации

Автор
dangthe
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
433

Повеќе огласи од dangthe

На врв Дно