Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
skopje_mkd

Продавам Giagabyte Eagle 3080 Ti 12GB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
50.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N308TEAGLE-12GD#kf
Продавам Giagabyte Eagle 3080 Ti 12GB. Користена 5 месеци за мајнинг моментално не се користи, комплет со кутија, редовно чистена. Сменето е термална паста и падови од страна на гојдо

цена: 50000 денари
  • Ми се допаѓа
Реакции: dejan_str

Информации

Автор
skopje_mkd
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
484

Повеќе огласи од skopje_mkd

На врв Дно