Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
MrAndrej20

Продадено Продавам Genius HF-800A 20W

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
500 ден.
Истекува

Опис

Продавам Genius HF-800A 20W, користени 4 години, ептен се сочувани и функционираат без никаква мана.
Жал ми е да ги фрлам, па ако сака некој да ги земе за евтино.
  • Ми се допаѓа
Реакции: gego

Информации

Автор
MrAndrej20
Поднесена
Последна промена
Прегледи
213

Повеќе огласи од MrAndrej20

На врв Дно