Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Nightwalker

Продавам гејминг глувчиња Glorious Model I Matte White и Model D Minus Wireless Matte White

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
2.500 ден.
Истекува

Опис

Линк за спецификации
https://www.pcgamingrace.com/products/model-i-black
Двете глувчиња се отворени, тестирани 15 минути, и вратени во кутија.
Комплет пакување, без гаранција.

Glorious Model I: 2800 денари.
Glorious Model D Minus Wireless: 3800 денари.
Не испраќам по карго.
  • Ми се допаѓа
Реакции: Oktar

Информации

Автор
Nightwalker
Поднесена
Последна промена
Прегледи
723
На врв Дно