Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
no_retreat

Продавам Гејмерски лаптоп Acer Nitro 5

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
22.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Продавам Гејмерски Лаптоп Acer Nitro 5, користен во домашни услови, без никакви хардверски забелешки. Работи безпрекорно.
Лаптопот е со следниве спецификации:

Display - 15.6' IPS Full HD 144hz
CPU - I5 10300H
GPU - GTX 1650
RAM - 16gb DDR 4
Storage - M2 nVme Western Digital WDC sn530 500gb
Батерија 44500mAh од можни 55000mAh.
Оригинален 135W полнач.

Како и за сите останати мои огласи давам 1 недела тест период.

Цена Фиксна 22500ден.
Можена испорака по карго на ваш трошок.
Контакт Вибер 077 638 126.

Информации

Автор
no_retreat
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
116

Повеќе огласи од no_retreat

На врв Дно