Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Anungunrama

Продавам Garmin Venu 2 Plus

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
12.000 ден.
Истекува

Опис

Го продавам саатот од насловот, супер сочуван со минимални знаци на користење. Доаѓа со оригиналната кутија и пуњач, фабричкото кожно и силиконско ремче, плус уште неколку порачани од Али како на сликата. Не знам колку тачно има, 3-4 веројатно. Гаранцијата е истечена, земен од тука.

Информации

Автор
Anungunrama
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
142

Повеќе огласи од Anungunrama

На врв Дно