Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
no_retreat

Продавам Gaming PC i7 9700k, Z390, RX5700

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
32.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам Мид Рејнџ гејминг ПЦ со следниве спецификации.
Сите компоненти доаќаат со оригинална кутија освен фановите и напојувањето.

CPU - i7 9700K со CPU кулер Deepcool Gammax 400 v2
Motherboard - Z390 Gigabyte Gaming X
GPU - MSI Mech RX 5700 8gb
Ram - 2x8gb Kingston Fury RGB @2666mhs cl 16
Storage - М2 500gb Kingston nV2
PSU - Coolermaster Mastervatt 700W 80+ white
Case: NZXT H510 white
Fans: 1x ZNXT P 120mm black (back side) + 2x Arctic p12 PWM PST (front side)

CPU-Z Validate Intel Core i7 9700K @ 4698.87 MHz - CPU-Z VALIDATOR

Може испорака по карго
Цена: 32500ден Фиксна
контакт: ПП или вибер 077 638 126

Информации

Автор
no_retreat
Поднесена
Последна промена
Прегледи
141

Повеќе огласи од no_retreat

На врв Дно