Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
no_retreat

Продавам Gaming Laptop MSI Katana 12th gen

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
36.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам гејмерски лаптоп MSI Katana GF63 12VE,
Спецификации во продолжение:

Display 15.6inch 144hz
CPU - i5 12450h 8 cores 12 threads
GPU - RTX 4050 6gb
RAM 2x8gb 3200mhz Dual channel
SSD - 512gb
Battery capacity 98%

Лаптопот е користен 1 години, истиот нема траги на користење, екранот нема никакви забелешки, тастатурата и тракпадот работат безпрекорно.
1 недела тест период.

Цена Фиксна 34000ден.
Може испорака по карго на ваш трошок.
Контакт 077 638 126

Информации

Автор
no_retreat
Поднесена
Последна промена
Прегледи
152

Повеќе огласи од no_retreat

На врв Дно