Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
no_retreat

Продавам Гаминг Лаптоп Lenovo IDeapad Gaming 3

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
36.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам Одлично зачуван Лаптоп Lenovo IDeapad Gaming 3 со следниве спецификации:

15.4 display 120hz refresh rate
CPU - Ryzen 7 5800h
GPU - RTX 3050 4gb @ 115W
Ram - 16gb ram, DDR4 3200mhs
Storage - 512gb Samsung m2
Оригинален 135w полнач

Гаранција до 30.06.2024

Цена 36500den Фиксна,
Може испорака по карго на ваш трошок
Контакт: ПП или вибер 077 638 126

Информации

Автор
no_retreat
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
178

Повеќе огласи од no_retreat

На врв Дно