Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
no_retreat

Продавам Gaming Laptop Acer Nitro 11th gen

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
28.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам гејмерски лаптоп Acer Nitro 5,
Спецификации во продолжение:

Display 15.6inch 144hz
CPU - i5 11400h 6 cores 12 threads
GPU - RTX 3050
RAM 2x8gb 3200mhz Dual channel
SSD - 512gb
Battery capacity 99%

Лаптопот е користен 2 години, истиот има мали траги на користење, екранот нема никакви забелешки, тастатурата и тракпадот работат безпрекорно.
1 недела тест период.

Цена Фиксна 26000ден.
Може испорака по карго на ваш трошок.
Контакт 077 638 126

Информации

Автор
no_retreat
Поднесена
Последна промена
Прегледи
108

Повеќе огласи од no_retreat

На врв Дно