Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
no_retreat

Продавам Гаминг конфигурација i9 11900k + RTX 3070

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
55.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
CPU - 11900K
AIO Sharkoon S80 240mm
GPU - RTX 3070 Gigabyte Gaming OC
Motherboard Z490 MSI A-pro
Ram 4x8gb XPG @3200mhs
Storage m2 nVme 500gb + 1TB Hard Disk
PSU - CoolerMаster v750 80+ gold full modular
Case - Lian li lancool 216

  • Цена: 55000ден, фиксна, можна замена за послаба конфигурација или лаптоп со ваша доплата
  • Може испорака по карго, куќиштето е ново и доаѓа со оригиналната кутија и сите додатоци
  • Контакт: Вибер 077638126

Информации

Автор
no_retreat
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
121

Повеќе огласи од no_retreat

На врв Дно