Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
FreakyDroid

Продавам G.Skill Trident Z5 RGB XMP 64GB DDR5 Non ECC CL30 6000MHz (F5-6000J3040G32GX2-TZ5RK)

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
12.000 ден.
Истекува

Опис

Информации

Автор
FreakyDroid
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
40

Повеќе огласи од FreakyDroid

На врв Дно