Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Aowek

Продавам EVGA 650W Supernova G2 80+ GOLD

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
3.000 ден.
Истекува

Опис

Се продава напојување EVGA 650W Supernova G2 80+ GOLD

Доаѓа со сите пакување и сите кабли. Користено е 3+ години не е копано со него ако има начин да се провери ова слободно пишете.


Цена 3000 денари.

Информации

Автор
Aowek
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
246

Повеќе огласи од Aowek

На врв Дно