Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Pane24

Prodavam Evga 1660S 6gb

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
6.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Se prodavaat graficki 1660s 6gb.
Od moja strana smeneta e termopasta so mx4.
Cena 6000 denari od graficka.
Prakjam i po kargo sluzbite niz mkd.

Информации

Автор
Pane24
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
547

Повеќе огласи од Pane24

На врв Дно