Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
nikigo

Продавам две видео миксети Blackmagic

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
1.900 €
Истекува

Опис

Информации

Автор
nikigo
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
325

Повеќе огласи од nikigo

На врв Дно