Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
mdeni

Продавам две машки GILDAN маици XL

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
800 ден.
Истекува

Опис

Нарачував разни маици периодов за да испитам броеви, димензии, крој, и слично. Заклучив дека од Gildan мене ми треба L или можда М. XL ми се големи, затоа ги огласувам тука зошто знам дека луѓе бараа и сакаа да видат како изгледаат гилдан маиците. Маиците може да се земат од Центар/Карпош1 и не се праќаат по карго. Големки се доста, и се за покрупни луѓе. Маиците не се перени.

Продавам маица:
GILDAN® MEN’S HEAVY COTTON™ T-SHIRT G5000 COLOR: Irish Green (големина измерете си дома друга маица ширина 61цм, и должина 75цм)
Цена за зелената 500 денари. Gildan® Men’s Heavy Cotton™ T-shirt
p3B6jtN.pngПродавам маица:
GILDAN® MEN'S ULTRA COTTON ADULT T-SHIRT G4100 COLOR: White (големина измерете си дома друга маица ширина 61цм, и должина 75цм)
Цена за белата 500 денари. Men's Ultra Cotton Adult T-Shirt, 2 Pack


Двете заедно 800 денари.
  • Ми се допаѓа
Реакции: smole

Информации

Автор
mdeni
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
560

Повеќе огласи од mdeni

На врв Дно