Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
TIG@R

Продавам Дрон DJI Tello

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
5.500 ден.
Истекува

Опис

Продавам дрон DJI Tello добиен на поклон за нова година значи стар 9 месеци а како нов. Летан едвај 3 пати, и следува со комплет кутија и сите додатоци.

Информации

Автор
TIG@R
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
296
На врв Дно