Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
dekomote

Продадено Продавам дрон DJI Tello

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
5.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам одлично сочуван половен дрон DJI Tello, многу малку летан.
Следува со целосно пакување кутија, пропелери за замена и алатче за нив, една батерија, документација и локална писмена гаранција до 10.2023

Цена: 5000 денари
Локација: Карпош - Скопје
Карго на ваш ризик и трошок.

Информации

Автор
dekomote
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
234

Повеќе огласи од dekomote

На врв Дно