Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
borcep

Продадено Продавам десктоп Ryzen 3600/RX5700

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
24.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам конфигурација составена од нови и половни одлично сочувани делови:
-CPU Ryzen 3600 нов Анхоч гаранција
-MB A320 Biostar нова Нексио гаранција
-Ram Gskill 2*8 Ddr4 3000Mhz Cl15
-Gpu RX5700 XfX 8Gb (XFX USA)
-SSD Kingston A400 480Gb ново Сетек гаранција
-PSU Cooler Master 600w
-Case Corsair 110R со странично стакло и 120mm exit fan (https://www.corsair.com/us/en/p/pc-...mpered-glass-mid-tower-atx-case-cc-9011183-ww)
Можам да ви пратам видео од тестови од игри или програми, праќам по карго на ваша одговорност и трошок. За замени не сум заинтересиран. Накнадно ќе додадам уште слики.
Контакт ПП, Скопје.

Информации

Автор
borcep
Поднесена
Последна промена
Прегледи
363

Повеќе огласи од borcep

На врв Дно