Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
borcep

Продадено Продавам десктоп конфигурација Ryzen 7 1700 16GB Ram RX5700XT NVME 500GB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
22.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://youtu.be/2o8gyYbf07o
Продавам десктоп компјутер составен од нови и половни одлично сочувани делови.
Ryzen 7 1700 со Deep cool AG300 Cooler, плоча Gigabyte A520( Anhoch brand new), RX 5700XT 8GB Power color во одлична состојба, NVME Kingston NV2 500 GB( гланц ново гаранција Анхоч), RAM 2×8GB 3200 Kingston ( Сет гаранција),Напојување Antec Gold modular 600W и гланц ново White shark Case со стакло и 120мм вентилатор. Прикачувам тест од CSGO 2 сниман со АМД софтверот, по потреба и други. Замена не, карго на ваш ризик. Локација Скопје, повеќе информации во порака.
  • Ми се допаѓа
Реакции: Rejzerot

Информации

Автор
borcep
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
196

Повеќе огласи од borcep

На врв Дно