Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Rikimaru

Продадено Продавам DDR4 G-Skill Trident Z Neo 32GB (2x16)

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
6.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.gskill.com/product/165/326/1562840211/F4-3600C16D-32GTZNC
Се продава високо квалитетен RGB DDR4 RAM G-Skill Trident Z Neo 32GB (2x16)

Hynix DJR (убав bin), CL-16, 3600 Mhz (stock) но OC-friendly do 3800 Mhz


Цена: 6,000 ден.

Одлично зачуван. Функционира прописно и доаѓа во оригинал пакување.

11,270 за G-Skill Trident Z Neo во Нексио којшто е сличен но послаб од овој.

Поздрав, фала.

Информации

Автор
Rikimaru
Поднесена
Последна промена
Прегледи
423

Повеќе огласи од Rikimaru

На врв Дно