Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Ocr

Prodavam DDR4 2666mhz 32gb (4x8gb) Novi

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
2.800 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Prodavam kit 32gb ram (4x8gb) DDR4 2666Mhz Adata

Информации

Автор
Ocr
Поднесена
Последна промена
Прегледи
433
На врв Дно