Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Blahah

Prodavam Cpu

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
1.500 ден.
Истекува

Опис

PRODAVAM:
CPU: Intel i5-4570 3,2ghz 1500den
CPU: Intel i3-7100 3,9 ghz 1100den

Информации

Автор
Blahah
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
343

Повеќе огласи од Blahah

На врв Дно