Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
B

Продавам: Cpu,RAM и Куќиште

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
2.400 ден.
Истекува

Опис

Продавам :

Cpu: Intel i5-4570 3,2ghz lga 1550 (2400den)
RAM: HyperX Beast 8 GB (2 x 4 GB) DDR3 1600 MHz(1000den)
Case: Cooler Master HAF 922(1200den)

Цените се фиксни и не праќам по карго(само Скопје)

Информации

Автор
Blahah
Поднесена
Последна промена
Прегледи
240

Повеќе огласи од Blahah

На врв Дно