Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Blahah

Prodavam Cpu,Gpu

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
2.500 ден.
Истекува

Опис

Продавам:
CPU: Intel i5-4570 3,2ghz 2000den
CPU: Intel i3-7100 3,9 ghz 2500den
GPU: ASUS R9 280X 3GB DDR5 2000den

Информации

Автор
Blahah
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
764

Повеќе огласи од Blahah

На врв Дно