Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Aowek

Продавам Corsair SP120 кулери

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
1.900 ден.
Истекува

Опис

Се продаваат 5х Corsair SP120 Кулери

3х SP120 RGB - 400 денари парче
3х SP120 non RGB - 350 денари парче.

Информации

Автор
Aowek
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
1566

Повеќе огласи од Aowek

На врв Дно