Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
XGeorge27

Продадено ПРОДАВАМ - CORSAIR CX650M - прочитај опис

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Се продава напојувањето со дефект - SATA кабелот е дефект барем при тест кај мене ми има изгорено 2 хард диска а напојувањето е купено и така ми стое дома поточно ми го имат шутнано дефект пошто е купено половно
па сега го ,,Продавам".

Повеќе инфо 077/409/939

Информации

Автор
XGeorge27
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
334

Повеќе огласи од XGeorge27

На врв Дно