Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Magical

Продадено Продавам Chromecast with Google TV (HD)

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
2.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам два Chromecast with Google TV (HD) нови не корисистени, со сите додатоци без кутија.

Инфо во ПП

Информации

Автор
Magical
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
148

Повеќе огласи од Magical

На врв Дно