Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Nightwalker

Продавам цел куп Glorious производи, неупотребувани - види текст на огласот за цена

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Производите се тестирани, исправни, и спакувани во кутиите што ги гледате на сликата. Не доаѓаат со гаранција.
Доколку сте заинтересирани за повеќе производи, има мал простор за преговарање околу цената.

GMMK 2 Compact Prebuilt (Black) - 5800 денари
Model D Wireless (Black) - 2800 денари
Model I Wired (White) - 2500 денари
Model O Pink Wired (pre-Forge, 2020 edition) - 2200 денари
Model O Minus (White, тестиран со red ascended cable) - 2200 денари
GPBT Keycaps (Ocean Blue) - 1800 денари
Lube Station - 1200 денари
Wooden Wrist Rest (TKL) - 1000 денари (без кутија, ми се скина при отворање)
Mouse Bungee (White) - 500 денари
  • Ми се допаѓа
Реакции: gokica и Oktar

Информации

Автор
Nightwalker
Поднесена
Последна промена
Прегледи
790
На врв Дно