Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Isak Keyten

Продавам CD KEY Xbox Gold Live 12 Months (TURKEY)

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
1.500 ден.
Истекува

Опис

Пошо сум бот и напраив грешка и чекори, иам екстра код неискористен за 12 месеца Xbox Gold Live.
Кодот е за регион турција и со ВПН може да се искористи и кај нас (ја така наштекав 3 години, и потоа ги конвертирав во Game Pass Ultimate).

10084540


Купен 35$ (т.е. 2200 мкд) од g2a, го шиткам за 1500 мкд.

Гратис ќе му објаснам како иде целиот процес ако не се разбирате :)

Информации

Автор
Isak Keyten
Поднесена
Последна промена
Прегледи
757

Повеќе огласи од Isak Keyten

На врв Дно