Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Trtka

Продадено Продавам буџет гејминг конфигурација

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
17.000 ден.
Истекува

Опис

Продавам буџет гејминг конфигурација со следните спецификации:
CPU: i7 6700
MB: Z170-HD3-CF
RAM: 2x8gb ddr4 Apacer 2333 MHz
GPU: 1060 3gb Gigabyte Windforce OC
PSU: CM 600w 80plus
HDD:WD BLUE 500gb
CPU Cooler: CM evo 212s

17.000 Денарос или замена за 5800х или 5800х3d со моја доплата...

Информации

Автор
Trtka
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
395

Повеќе огласи од Trtka

На врв Дно