Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
deni.mitev

Продавам Buds Pro користени.

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
5.000 €
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Користени се 3 месеци, не активно.

Црна боја, 3 месеци гаранција.

Немаат знаци на користење.

Информации

Автор
deni.mitev
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
240

Повеќе огласи од deni.mitev

На врв Дно