Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
M

Продавам Brother ласерски и лабел принтери + баркод читачи

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
7.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Се продаваат следниве артикли:
  • Половен Brother MFC-L2712DN All-in-One ласерски принтер, скенер, копир, факс. Цена 6700 денари.
  • (продадено)Половен Brother Label Printer QL-700 со 2x нова хартија за него DK22205 Tape. Се продаваат комплет 4700 денари.
  • Половен Netum nt-1698w wireless scanner, цена 1400 денари.
  • Половен symcode усб бар код скенер. Цена 1000 денари.

Без оригиналните кутии, проверени во исправна состојба. Праќам по карго.

Информации

Автор
masterwu
Поднесена
Последна промена
Прегледи
375

Повеќе огласи од masterwu

На врв Дно