Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
dangthe

Продавам BeQuiet! Dark Rock TF кулер

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
3.000 ден.
Истекува

Опис

Здраво,

Продавам BeQuiet! Dark Rock TF кулер, купен од Нексио, не е под гаранција.
 • Top blow тип на кулер
 • 220 Watt TDP
 • Максимална бучавост 26.7 dB
 • Компатибилни сокети: 775, 1356, 2011 / 2011-v3 / 2066, AM2 (+) / AM3 (+) / FM1 / FM2 (+), AM4
 • Димензии: 162.6 mm x 140 mm x 130.8 mm

Кулерот е во беспрекорна состојба, доаѓа во кутија со сите додадоци и потребни елементи за монтажа на соодветниот сокет.

Цена: 3000 денари. • Ми се допаѓа
Реакции: Molec

Информации

Автор
dangthe
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
360

Повеќе огласи од dangthe

На врв Дно