Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Aowek

Продавам BeQuiet Dark Rock 4

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
3.000 ден.
Истекува

Опис

Се продава Dark rock 4 - 3000 денари

Доаѓа со фабричкото пакување, го замени со AIO затоа оди на продажба.

Информации

Автор
Aowek
Поднесена
Последна промена
Прегледи
492

Повеќе огласи од Aowek

На врв Дно