Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
I

Продадено Продавам Asus USB-AC56

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
2.000 ден.
Истекува

Опис

Ќе замолам за проценка на Asus USB-AC56.
Купено од странство (нема гаранција), ми седи во фиока па подобро да си најде некој што би го користел.

Без знаци на користење, си доаѓа со целосно пакување и сите додатоци. Доколку некој има желба ќе прикачам и слики.

Информации

Автор
Ivicakmk
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
328

Повеќе огласи од Ivicakmk

На врв Дно