Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Vlad944

Продадено Продавам Asus TUF RTX 3070 Ti OC 8GB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
24.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам графичка Asus TUF RTX 3070 Ti OC користена за игри во слободно време (Battlefield) која е зачувана и 80% од времето е на Idle.
Следува со писмена гаранција од Сетек која важи до 25.2.2025.
Праќам по карго ехпрес.
Цената изнесува- 26 500 денари
За сите кои се заинтересирани за графичката, пред да ме прашате "dali e kopana i kolku mu vadi mh/s" да знаете не се занимавам со копање и немам ни желба да почнам.

Повелете.

Информации

Автор
Vlad944
Поднесена
Последна промена
Прегледи
586

Повеќе огласи од Vlad944

На врв Дно